Motýlci v břiše #3

22. ledna 2018 v 20:46 |  Měsíční NEJ
Přiznám se, za prosinec jsem toho kvůli škole zase tolik nepřečetla. To mi docela výběr nejromantičtější scény usnadnilo, a kupodivu tak pochází z knihy a povídky, kterou jsem v recenzi docela pokritizovala :D Přesněji řečeno tuto pasáž najdete ve Vánočním zázraku od Johna Greena z knížky Sněží, sněží... Pokračování článku je tedy spoiler.

"Taky jsem to chtěl," skoro jsem jí skočil do řeči, ale pořád jsem na ni ještě nekoukal, protože jsem se bál, co bych mohl udělat, kdybych se podíval. "Taky jsem chtěl, aby nepřestalo sněžit."

"Jo? Fajn. Tak fajn. A co má být, jestli kvůli tomu bude šťastný konec míň pravděpodobný? Tak se třeba rozbije auto - a co? Líbala jsem se s kluky, s kterými o nic nešlo, a o to víc stála o to, líbat se s někým, s kým by šlo o všechno -"

Podíval jsem se na ni přibližně při tom "o nic nešlo" a počkal jsem až do toho "o všechno", ale pak už jsem prostě čekat nevydržel, a moje ruka byla na jejím zátylku a pak její rty na mých, chladný vzduch byl pryč a nahradilo ho teplo jejích rtů, měkkých a sladkých a bramborákových, a já jsem otevřel oči a rukavicí jsem se dotkl její kůže bledé chladem, a ještě nikdy jsem nezažil první polibek s holkou, kterou bych miloval.
 


Komentáře

1 mydarkpath | Web | 22. ledna 2018 v 20:57 | Reagovat

a já kvůli těžkým depresím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2018 papirovakridla.blog.cz | sev.k@email.cz