Tento měsíc mě zaujalo #3

15. ledna 2018 v 17:27 |  Měsíční NEJ
Leden je na nové knížky úrodnější než prosinec, ale i tak se nedá říct, že by vycházely nějaké novinky, které mi nedají spát. Jeden z chystaných titulů mou pozornost ale přece jen zaujal. Jistým způsobem.

Víš, že tě potřebuju? (Estelle Maskame)
Série: DIMILY (2.)
Datum vydání: 25. 1. 2018
Žánr: young adult, contemporary, romance
Počet stran: 320
Nakladatelství: Fragment
Vazba: paperback

Trilogie DIMILY svůj původ (tedy fakt, že byla prvně publikována na Wattpadu) nezapře. První díl jsem ohodnotila 3 hvězdičkami. Nicméně nejde říct, že by mě nebavil. Může za to především skutečnost, že se děj DIMILY knih točí okolo tématu zakázané lásky, který mě (víc než by měl) baví a nutí knížky rychle dočíst do konce. Pevně doufám, že se ve druhém díle budou postavy chovat logičtěji, ne tak protivně a že si autorka odpustí líčení zvrhlého světa mladých plného párty, alkoholu a drog. Na tuto knížku si jednoduše stoprocentně brousím zuby, ale půjčím si ji jen z knihovny, doma ji mít nepotřebuju.

Eden už svého nevlastního bratra Tylera neviděla skoro rok. Ačkoliv svůj tajný vztah kvůli okolí ukončili, nemůže na něj zapomenout. Když pak nečekaně dostane od Tylera pozvání, aby s ním strávila léto v New Yorku, je nadšená. Jenže za tu dobu se leccos změnilo. Ona je momentálně šťastná po boku svého přítele Deana a doufá, že i Tyler se posunul dál. Jak dopadne jejich setkání ve sluncem rozpáleném New Yorku - městě, které nikdy nespí? Odolají pokušení, nebo dají svým citům volný průběh? Bude jejich láska dost silná na to, aby ustála zkoušku, která nebude jednoduchá?

DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskame má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2018 papirovakridla.blog.cz | sev.k@email.cz